آشنایی بیشتر با مجموعه دیجی لوبس

ما در سال 1392 در حوزه فروش روغن خودرو و لوازم یدکی و مصرفی خودرو آغاز به کار نمودیم و همیشه سعی مان بر این بوده است تا با برندهای معتبر بازار کار کنیم، اطلاعات کافی به مشتری های خود داده و در فرآیند تصمیم گیری در انتخاب روغن خودروی و لوازم یدکی مناسب خودرو مد نظر به آنها کمک کنیم. به مدت 5 سال به صورت فیزیکی و در اکثر شهرهای کشورمان به تلاش های خود ادامه داده و در اوایل سال 99 در بستر اینترنت با برند دیجی لوبس به صورت رسمی کار خود را گسترش دادیم.

فروشگاه آنلاین دیجی لوبس توسط جوانی با انگیزه و خوش فکر آقای عادل پورآریان که به صورت تخصصی در حوزه فروش روغن خودروهای مطرح بازار در حال فعالیت است راه اندازی شده است. دیجی لوبس قرار است صنعت فروش روغن و لوازم یدیکی مناسب خودروها را یک قدم به جلو حرکت بدهد، با توجه به چالش های زیاد این بازار که نتیجه آن سردرگمی در انتخاب مشتری می باشد را متحول کنیم.

در هر کجای ایران که باشید ارسال دیجی لوبس برای شما رایگان خواهد بود. با انتخاب کالای خود بیشتر از 4 لیتر روغن و یا فاکتور های شامل کمتر از 4 لیتر روغن با خرید 2 کالای دیگر می توانید به صورت کاملا رایگان بسته خود را از باربری و یا ارسال پستی تحویل بگیرید.

طراحی دیجی لوبس به گونه ای است که شما میتوانید بسیار راحت در هر قسمت سایت و در گروه کالای مورد نظر خود با توجه به خودروی خود جستجو و فیلتر کرده تا خریدی سهل و اسان را تجربه کنید.
نحوه کار با فروشگاه دیجی لوبس

ما همواره سعی میکنیم از انتقادات و پیشنهادات تمامی مشتریان خوب خود در جهت سهولت خرید و رشدمان نهایت استفاده را کنیم.
صفحه ارتباط با ما

چرا دیجی لوبس تاسیس شد

تبدیل بازار بد به بازار خوب

بازار بد، بازاری است که در بیشتر اوقات یکطرفه می باشد، بازار خوب همیشه به صورت دوطرفه در جریان است، فروشنده و مشتری هر دو راضی هستند، برای دستیابی به بازار خوب نیاز به طراحی سیستمی داریم که بتواند با الگوی سود دوطرفه، جریان داشته باشد.

نکته مهم در راه اندازی کسب و کار، ارزش آفرینی است، زمانی که همکاران دیگر در حال ارائه خدمات مشابه شما می باشند، شما چرا باید وارد این رقابت بشود، سوالی که قبل از ورود به هر کسب و کاری باید از خود بپرسید. بنابراین ما هم پرسیدیم، هدف از راه اندازی فروشگاه دیجی لوبس چیست؟ جه هدفی را دنبال می کند؟

برای پاسخ به این سوال نیاز بود به مقوله ارزش آفرینی فکر کنیم، دیجی لوبس چه ارزش آفرینی را قرار است به منصه ظهور برساند و قرار است به چه دغدغه هایی پاسخ بدهد.

بازار روغن خودرو (روغن خودرو، روغن گیربکس و...) و لوازم مصرفی خودروها در تمامی زمان ها بازاری پیچیده و پر از ابهام برای صاحبین خودرو می باشد، جنس های تقلبی فراوان، اطلاعات افراد محدود، پشتیبانی ضعیف، نتیجتا سبب شده با بازاری بد و غیرقابل اعتماد روبرو بشویم که تجربیات گذشته ادوار گذشته نشان داده است بازار بد همیشه به ضرر مشتری بوده است، دیجی لوبس فراتر از یک فروشگاه می باشد و قصد دارد بازار فروش روغن های خودرو و لوازم مصرفی را دستخوش تغییرات کند. برای تغییر بازار بد به یک بازار خوب( مارکت ) چند راه تصور می شود، 1.افزایش آگاهی مشتریان 2. ایجاد نظم 3. رقابتی تر کردن بازار.

در دنیای رقابتی فعلی، رقبا از روی کار یکدیگر الگو برداری کرده و مالکیت یک ایده، تفکر به سرعت توسط دیگران پیاده سازی می شود، که ممکن است هیچ شخصی متوجه مالکیت اصلی آن ایده یا تفکر نشود، اما دیجی لوبس دستور برگشت به تفکر را در ساختار خود انتخاب کرده است و پذیرفته ایم کار ما از جنس تفکر و اجرا هستش و این دو هیچوقت از یکدیگر جدا نیستید، ما مرتب در حال تفکر برای بهبود هستیم و نتیجه افکار ما تغییرات و بروز رسانی های پلتفرم دیجی لوبس می باشد.

ما هنوز در ابتدای مسیر هستیم، در حال تلاش هستیم ...

دسته‌بندی‌ خرید برای خودرو سبد خرید جستجو
چت با پشتیبانی
تماس با تیم پشتیبانی دیجی لوبس

بازار بد چه ویژگی هایی دارد، آیا تفاوت بازار بد با بازار خوب(مارکت) را می دانید ادامه مطلب

در تفکرات تیم دیجی لوبس عشق، احترام و شفافیت تمام ماهیت دیجی لوبس است، ما سعی می کنیم عشق بر پایه احترام و شفافیت را در تمامی حنبه های کار خود به کار ببریم، تمایز ما در عاشق بودنمان در کاری است که انجام می دهیم. آشنایی بیشتر با دیجی لوبس