آشنایی با فروشگاه اینترنتی دیجی لوبس

ما در سال 1392 در حوزه فروش روغن و لوازم مصرفی خودرو بالاخص فیلترهای تخصصی هر خودرو آغاز به کار نمودیم .و همیشه سعی مان بر این بوده است با برندهای معتبر بازار کار کنیم ( تمرکز فعلی دیجی لوبس کار با برندهای خارجی می باشد ). ما همواره سعی می کنیم اطلاعات کافی به مشتری های خود داده و در فرآیند تصمیم گیری در انتخاب روغن( روغن موتور، روغن گیربکس و...)و لوازم مصرفی مناسب خودروی مشتریان به آنها کمک کنیم، به مدت 5 سال به صورت فیزیکی و در اکثر شهرها به تلاش های خود ادامه داده و از اوایل سال 99 در بستر اینترنت با برند دیجی لوبس به صورت رسمی کار اینترنتی خود را نیز شروع کرده و سعی بر گسترش آن داریم.

بازار روغن و لوازم مصرفی خودرو چگونه بازاری است؟

بازار لوازم خودرو در درجه بندی بین خوب تا بد، یک بازار بد محسوب می شود زیرا بازار روغن( روغن خودرو، روغن گیربکس و... ) و لوازم مصرفی خودروها در تمامی زمان ها این ویژگی ها را داشته و دارد:

  • بازاری پیچیده و پر از ابهام
  • جنس های تقلبی فراوان
  • اطلاعات ناقص و محدود
  • پشتیبانی ضعیف

این موارد سبب شده با بازاری بد و غیرقابل اعتماد روبرو شویم و جمع این موارد همیشه به ضرر مشتری می باشد. در این میان فروشگاه های اینترنتی ایجاد شده که همگی ادعای این را دارند که از موارد بالا استثناء هستند. ما در این میان ادعایی نداریم و فقط سعی میکنیم تا از بازار بد دورتر شویم.

فروشگاه اینترنتی دیجی لوبس چه اهدافی را دنبال می کند؟

تلاش دیجی لوبس در جهت خرید راحت و تخصصی روغن و لوازم مصرفی خودرو می باشد، مسیری سختی را در پیش رو دارد، تیمی ایده آل گرا که به این راحتی راضی نمی شود، تنوع کالا، تشخیص جنس تقلبی از اصلی، وب سایتی کاربردی و با کیفیت، محتواهای تخصصی چالش های پیش روی تیم دیجی لوبس می باشد.

  • خرید بر حسب خودرویی که دارید: انتخاب خودرو، مشاهده روغن و لوازم مصرفی مناسب خودرو
  • تایید اصالت کالا توسط کارشناسان دیجی لوبس ( بازگشت کالا )
  • بازگشت کالا در صورت مغایرت با توضیحات محصول
  • فروشگاه اینترنتی تخصصی که کاربر براحتی بتواند با آن ارتباط برقرار کند.

خرید عمده از دیجی لوبس

دیجی لوبس سعی می کند نقش یک هاب بسیار قوی برای تهیه انواع روغن و لوازم مصرفی های اورجینال را برای همکاران عزیز داشته باشد. تنوع برندهای روغن موتور و روغن گیربکس و انواع فیلترها، دیجی لوبس را تبدیل به یک تامین کننده چند منظوره کرده است.

همکاری با دیجی لوبس

همکاری دیجی لوبس با بسیاری از برندهای معتبر بازار روغن و لوازم مصرفی مد نظر این مجموعه بوده و هست. در این راستا قصد داریم فعالیت خود را در زمینه خرید و فروش عمده روغن و لوازم مصرفی گسترش داده و همکاران جدیدی را به مشتریان خود با حفظ مشتری مداری و اجناس اصیل اضافه کنیم.

در صورتی که قصد دارید به عنوان تامین کننده ، با دیجی لوبس همکاری نمایید، کافی است با مجموعه دیجی لوبس تماس حاصل بفرمایید.

اطلاعات تماس دیجی لوبس

شماره فروشگاه: 02133995880

شماره موبایل: 09938613055

خانه مشاوره خرید سبد خرید0 پروفایل
چت با پشتیبانی